Kapalný odpad

Jako jediná firma v oblasti jižní Moravy provozujeme průmyslovou čistírnu odpadních vod a kapalných odpadů.Tekuté odpady

Máte u Vás ve firmě jakoukoliv kapalnou látku, které se potřebujte rychle zbavit? V sudech? V jímce? V nádrži? Jsme specialisté na odvoz a likvidaci kapalných nebezpečných odpadů.

Na tekutých odpadech jsme vyrostli

Jako jediná firma v oblasti jižní Moravy provozujeme průmyslovou čistírnu odpadních vod a kapalných odpadů. Vlastnictví této unikátní technologie z nás dělá odborníky na likvidaci prakticky jakýchkoliv kapalných odpadů.

Poradíme si s vodami s obsahem ropných látek, obráběcími emulzemi, pracími vodami, kyselými a alkalickými roztoky, vodami s obsahem rozpuštěných kovů, vodou ředitelnými barvami a dalšími druhy tekutých odpadů. Denně zvládneme zpracovat a vrátit zpět do koloběhu až 144 m3 vyčištěných vod splňujících přísné limity kanalizačního řádu. Každou hodinu tak ze světa sprovodíme až 6 tun kapalného nebezpečného odpadu.

V Brně jsme jedničky, ale stejnou kvalitu nabízíme i pro celou Českou republiku

Tekuté odpady přijímáme na naší chemické čistírně v Brně. V případě, že nemáte vlastní dopravu, není pro nás problém kamkoliv přijet. Pro odvoz kapalných odpadů jsme perfektně vybaveni. Odpady umíme cisternou odsát z vašich jímek, případně nádrží, výkonnými sacími vozy o objemu 1,5 – 25 m3. V případě, že máte kapaliny uloženy v sudech, případně IBC nádržích, přijedeme skříňovým vozidlem s hydraulickým čelem, na které nádoby naložíme bez nutnosti jakékoliv Vaší asistence. Samozřejmostí je kompletní výbava vozidel dle normy ADR.

Celý proces úpravy tekutých odpadů je NON STOP monitorován, abychom docílili co nejvyšší efektivity při čištění odpadních vod.

Jsme levní, rychlí – pracujeme i večer či o víkendu

Připravíme Vám zdarma nabídku na odvoz tekutých odpadů.


5 výhod spolupráce s námi

  • Máme nejmodernější čistírnu odpadních vod v ČR
  • Investujeme do moderní technologie. Letos bezmála 13 mil. Kč
  • Každý den vyčistíme tolik vody, co běžná rodina spotřebuje za 2 roky
  • Na kapalné odpady se specializujeme již 16 let
  • Není kapalný odpad, který neumíme vyčistit

Do 2 pracovních dnů ve Vaší e-mailové schránce.

Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.
Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za Vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube