Potřebujete vyčistit žumpu?

Jímka na splaškovovou vodu neboli žumpa je velká nádoba na tekutý odpad jako každá jiná, její obsah je kapalný, je tedy třeba s ním tak zacházet. Jelikož žumpa ani septik nemá odtok, není bezedná a je třeba ji pravidelně vyvážet.Jímka na splaškovovou vodu neboli žumpa je velká nádoba na tekutý odpad jako každá jiná, její obsah je kapalný, je tedy třeba s ním tak zacházet. Jelikož žumpa ani septik nemá odtok, není bezedná a je třeba ji pravidelně vyvážet. Jak se to dělá? Nejvhodnější je zavolat specializovanou firmu, která je vybavena pro odvoz tekutých odpadů nejlépe sacím vozem. Firmou, která se zabývá odvozem tekutých odpadů a odpadních vod ze septiků je Kaiser servis. Tato firma provozuje jako jediná na jižní Moravě průmyslovou čistírnu odpadních vod a kapalných odpadů. Díky tomu zde lze zpracovat kapalné odpady s obsahem ropných látek, obráběcích emulzí, kyselin i alkalických roztoků.

Domluvte se s profesionály

Firma Kaiser servis disponuje čtyřmi sacími cisternami o objemu 12 m3, které jsou určeny pro sání odpadních vod a odpadních kalů. Standardně jsou naše vozy vybaveny 50 m sacích hadic, čerpat mohou z hloubky 6-8 metrů dle hustoty odpadu. Každá z cisteren je navíc vybavena tlakovou vodou wap s rotačními tryskami. Ta umožňuje dokonalé vyčištění i silně zanesených povrchů jímek. Pokud by kapacita cisterny byla nedostatečná, lze ke každé připojit vlek, díky kterému je možné transportovat až 25 m3 odpadů na jeden odvoz. V případě potřeby je tedy možné jímku nejen vyprázdnit, ale rovněž vyčistit.

Kaiser servis vám nabídne profesionální služby díky vysokotlakým cisternovým vozům vybaveným pro čištění kanalizací a jímek pomocí horké tlakové vody, do které je možné navíc dávkovat účinné odmašťovací přípravky.

Potřebujete-li vyčistit žumpu nebo jakoukoli jinou jímku nebo nádrž pro sběr tekutých odpadů nebo odpadních vod, zavolejte Kaiser servis, který se postará o kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Neváhejte a nechte si zdarma vytvořit cenovou nabídku.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube