V Brně odpad pro podnikatele vyváží ryze česká firma

240 tun odpadu vyřešeného každý den svědčí o tom, že v Brně a jeho okolí se nám naučilo svěřovat komunální odpad k likvidaci mnoho firem a podnikatelů. Vědí, že odpad, který ...240 tun odpadu vyřešeného každý den svědčí o tom, že v Brně a jeho okolí se nám naučilo svěřovat komunální odpad k likvidaci mnoho firem a podnikatelů. Vědí, že odpad, který od nich převezmeme, zlikvidujeme rychle, levně a podle zákonem daných pravidel.

Nastavujeme firemní hospodaření s odpady

Zvláště poté, co ministerstvo životního prostředí stanovilo striktní pravidla pro zacházení s odpady a nastavilo tvrdší sankce za jejich nedodržování, se nám hlásí stále větší počet podnikatelů. Jsme totiž schopni nastavit jejich firemní hospodaření s odpady tak, že nikdo z nich již nemusí platit pokuty za nesprávnou likvidaci vyprodukovaného odpadu.

Vlastníme unikátní technologii na čištění odpadních vod

Živnostníci i firmy mají zákonnou povinnost předávat odpady, které jim vznikají, pouze specializované firmě a taktéž mají povinnost vést dokumentaci v oblasti odpadového hospodářství a to zejména vést průběžnou evidenci odpadů. Ovšem i o ni se dokážeme svým klientům postarat. Dodáváme odpadové kontejneryčistíme kanalizaci, dokážeme se postarat i o tekutý odpad. Jsme vlastníky unikátní technologie, která je využívána v naší průmyslové čistírně odpadních vod a kapalných odpadů.

Postaráme se i o bioodpad

Podnikáte-li ve firmě, která produkuje nejvíc odpadu v bio formě, máme i pro vás připravenou variantu likvidace odpadu. Nabídnout vám můžeme jak ekologické poradenství, tak nádoby na shromažďování bioodpadu. Ten pak od vás odebereme a ekologicky zlikvidujeme. Dokážeme vyjít vstříc i těm, kteří sami nemohou nebo nedokážou bio odpad kompostovat.

Co nabídneme navíc?

Víme, že čas jsou peníze a jsme proto připraveni kontaktovat vás tehdy, kdy to bude vyhovovat vám. Na našich internetových stránkách si můžete předem domluvit termín, kdy vás máme kontaktovat a my se vám se stanovenou dobu ozveme.

Zařídíme pro vás bezplatně přechod od jiné odpadářské firmy na odpady k nám. Pod našimi křídly bude bezpečně a spolehlivě postaráno nejen o vás, ale hlavně o vaše odpadové hospodářství.

Pokud by se událo něco nepředvídatelného, zkrátka a dobře kdyby se přece jen vyskytla nějaká chybička na naší straně, jsme připraveni kompenzovat ji svým zákazníkům formou celoročních služeb naší firmy ZDARMA!Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube