Rezervujte si kontejner na elektro odpad on-line

Je to docela jednoduché, stačí si u Kaiser servis objednat svoz. Podle množství elektro odpadu lze zajistit třítunový kontejner typu AVIA či klecový kontejner,..V dnešní době, kdy je na trhu spousta výrobců a výrobků a všechny zajímá jedině marže, potažmo výrobní náklady a zisk, je každému jedno, jak dlouho výrobek vydrží. Proto vzniká stále větší množství elektro odpadu. V každém provozu, kanceláři i prodejně je řada elektrických přístrojů, které se denně používají. Znáte to, jednou se porouchá tiskárna, potom zase scanner nebo kávovar. Zejména malé elektrospotřebiče už dnes nikdo neopravuje, a tak když se rozbijí, prostě se vyhodí a pořídí se nový kousek. Jenže kam s těmi nefunkčními nebo použitými? Některé firmy pravidelně mění své vybavení bez ohledu na to, zda funguje, aby bylo stále moderní, a předejde tak řešení nefunkčnosti a reklamacím. 

Proč neshromažďovat nefunkční elektroniku
Nepoužívané elektro spotřebiče je však třeba také odvézt a nenechávat ve styku s lidmi. Mohou se z nich totiž uvolňovat kadmium nebo rtuť. Kadmium se hromadí v játrech a ledvinách, poškozuje kostní tkáň a je karcinogenní. Rtuť zase škodí nervovému systému, takže se rozhodně vyplatí nepoužívaných či nefunkčních přístrojů se zbavit. Firma Kaiser servis se postará o odvoz použitého elektro zařízení a zajistí další ekologické využití elektro odpadu. Ten se sváží na třídicí a zpracovatelské linky, kde dokážou využít znovu 80 % materiálu ze starých elektro spotřebičů. Jak vidíte, vyplatí se i malé elektro spotřebiče nezahazovat do komunálního směsného odpadu, odkud mohou přístroje skončit na skládce. Zde se velmi dlouho rozkládají a rozkládají se zpravidla na jedovaté látky, nikoli na humus. 

Jak se tedy zbavit elektro odpadu? 
Je to docela jednoduché, stačí si u Kaiser servis objednat svoz. Podle množství elektro odpadu lze zajistit třítunový kontejner typu AVIA či klecový kontejner, v případě potřeby většího objemu nabízí Kaiser servis ještě velkoobjemový kontejner Abroll, kam se vejde až 14 tun odpadu. Objednávku vyřídíte velmi snadno a rychle a na internetových stránkách. Stačí zadat, jaký kontejner požadujete, kdy má být přistaven a kdy zase odvezen. To je vše. Jednoduché, že?Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube