Jste stavební firma a potřebujete přistavit velký kontejner na objemný odpad?

Firma Kaiser servis se postará o přistavení kontejneru na objemný odpad kamkoli po České republice, nevadí ani hůř přístupný terénKontejnery na objemný odpad určitě znáte, často je využívají obce, ale i jednotlivci pro vyklizení domu, bytu, půdy nebo garáže. Objemný odpad však vzniká i ve firmách, často ve stavebnictví. Rušíte provozovnu, stěhujete výrobní linku nebo stavíte domy a produkujete objemný odpad? Nechte si přistavit kontejner na objemný odpad od profesionální firmy, která se zabývá likvidací odpadů. Firma Kaiser servis se postará o přistavení kontejneru na objemný odpad kamkoli po České republice, nevadí ani hůř přístupný terén. Kaiser servis garantuje, že kontejner přistaví v případě potřeby nejdéle do 48 hodin od objednání. Nebudete tedy na kontejner čekat dlouho.

Objednání kontejneru vás nebude nic stát, jelikož jej zařídíte pohodlně on-line z vašeho obýváku nebo kanceláře, neztratíte ani drahocenný čas, stačí pár kliknutí a vše je vyřízeno. Při objednávce si vyberete vhodnou nádobu na objemný odpad. Tou může být kontejner typu AVIA s objemem 5-12 m3 a nosností 3 tuny, větší variantou je lisovací kontejner o objemu 10-15 m3 na 7 tun odpadu, největší možností je velkoobjemový kontejner typu Abroll, který pojme 20-40 m3 odpadu o hmotnosti až 14 tun.

Jakmile máte vybranou nádobu, zvolíte si datum přistavení a svozu kontejneru a čekáte. Do 48 hodin od objednání máte kontejner na smluveném místě. Záleží pouze na vás, jak dlouho potřebujete mít kontejner k dispozici, můžete si ho pronajmout na hodinu nebo klidně na měsíc. Můžete se spolehnout, že máte-li domluvený kontejner, nestane se vám, že byste zůstali bez něj. Kaiser servis je spolehlivá firma zajišťující odvoz a likvidaci odpadů všeho druhu. Potřebujete-li vyčistit jímku, zařídit pravidelný odvoz směsného komunálního odpadu nebo zlikvidovat nebezpečný odpad, neváhejte se obrátit na Kaiser servis.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube