Jak provádět čištění kanalizace v pěší zóně

Potřebujete provést čištění kanalizace na místě, kde není možný příjezd těžkého sacího a čistícího vozidla? Z důvodu možného poškození zámkové dlažby nebo z důvodu omezení průjezdnosti ...Potřebujete provést čištění kanalizace na místě, kde není možný příjezd těžkého sacího a čistícího vozidla? Z důvodu možného poškození zámkové dlažby nebo z důvodu omezení průjezdnosti vozidla? Žádný problém pro lehká čistící vozidla Rioned. Vozidlo spadá do hmotnostní kategorie do 3,5 tuny s velmi nízkou průjezdní výškou.

Čistící vozidlo je konstrukčně vybaveno jak pro tlakové čištění kanalizace do průměru DN 500, tak pro odsávání kalů z vyčištěného kanalizačního potrubí. Neboť disponuje kalovou nádrží o objemu až 3 m3. Výhodou kombinovaného vozidla Rioned jsou nízké provozní náklady a možnost provádět čištění kanalizace i v zimním období pod bodem mrazu, protože je vozidlo vybaveno ohřevem vody.

Možné využití vozidla:
Čištění kanalizace, čištění domovních stoupaček, čištění dešťových a kanalizačních vpustí, frézování kanalizace od kořenů, čištění ucpaných přípojekčištění kontaminovaných podlah za pomocí horké tlakové vody, čištění jímek a odčerpávání odpadní vody, čištění tukových lapolů, odčerpávání vody ze zatopených šachet nebo sklepů, čištění nádrží.

Jsme vybaveni přesně na takové případy. Poptejte nás online a zdarma ještě dnes.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube