Odběr a laboratorní rozbor odpadní vody z odlučovačů ropných látek

Značka: Kaiser servis
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Kaiser servis nabízí komplexní služby v oblasti odběru a laboratorního rozboru odpadní vody z odlučovačů ropných látek. Zajišťujeme pravidelný odběr vzorků a jejich následný rozbor v naší certifikované laboratoři Nanolab.

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crOdběr a laboratorní rozbor odpadní vody z odlučovačů ropných látek

Služba odběru a laboratorního rozboru odpadní vody z odlučovače ropných látek je klíčová pro zajištění, že vypouštěná voda splňuje všechny legislativní požadavky a limity. 

Na počátku stojí samotný odběr vzorků odpadní vody, který se musí provádět podle přísných metodických pokynů. Cílem je získat vzorek, který bude co nejvíce reprezentativní, aby výsledky analýzy přesně odrážely skutečný stav zkoumané vody.

Popis služby

Získání dat
Zahrnuje komunikaci s klientem, určení počtu a typu vzorků, které budou odebrány, a plánování termínu odběru.

Odběr vzorků
Technik přijde na místo a provede odběr vzorků odpadní vody přímo z odlučovače ropných látek.

Transport do laboratoře
Odebrané vzorky jsou bezpečně zabalené a označené, následně jsou přepraveny do laboratoře, kde proběhne jejich analýza.

Laboratorní analýza
V laboratoři se provádějí testy na zjištění koncentrace tuků, olejů a dalších látek v odpadní vodě. Analýza může zahrnovat i další parametry, jako je pH, teplota, chemická spotřeba kyslíku (COD), biologická spotřeba kyslíku (BOD), celkové suspendované pevné látky (TSS) a další.

Zpráva a doporučení
Na základě výsledků analýzy je vypracována zpráva, která obsahuje detailní informace o složení a kvalitě odpadní vody. Zpráva také poskytuje doporučení pro optimalizaci provozu odlučovače ropných látek a případná opatření pro zlepšení kvality odpadní vody.

V případě, že jsou v odpadní vodě nalezeny škodlivé látky v koncentracích přesahujících povolené limity, navrhujeme konkrétní řešení. Mohou to být například úpravy v procesu zacházení s odpadními vodami, instalace dalších čistících zařízení nebo změny v provozních postupech.

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

FAQ

Odlučovač ropných látek je zařízení určené k oddělení ropných látek a olejů z odpadní vody. Jeho hlavní úlohou je zamezit kontaminaci životního prostředí. Najdete ho na místech, kde hrozí únik těchto látek, jako jsou parkoviště, myčky aut nebo průmyslové areály.

Náš servis zahrnuje kompletní odběr vzorků odpadní vody z odlučovačů ropných látek, následný laboratorní rozbor těchto vzorků a vypracování detailního reportu o složení a kvalitě vody.

Rozbor odpadní vody je klíčový pro zajištění, že odlučovač funguje správně a efektivně, a zabraňuje kontaminaci půdy a vodních zdrojů ropnými látkami

Obecně doporučujeme provádět rozbor alespoň jednou za 3 měsíce.

Cena našich služeb závisí na několika faktorech, včetně počtu odběrů, frekvence testování a specifických požadavků na analýzu. Pro získání přesné nabídky nás prosím kontaktujte s podrobnostmi vašich potřeb.

Typicky zpracujeme vzorky a poskytneme výsledky analýzy do 5-7 pracovních dnů od odběru. V případě potřeby urychlené analýzy nás prosím kontaktujte a my se pokusíme vyhovět vašim požadavkům.

Ano, naše laboratoř a metody rozboru jsou akreditované podle relevantních národních a mezinárodních standardů, což zaručuje přesnost a spolehlivost našich výsledků.

Objednávku můžete podat jednoduše vyplněním kontaktního formuláře na naší webové stránce nebo nás můžete kontaktovat přímo telefonicky či e-mailem. Náš tým vás pak provede celým procesem od začátku až do konce.