Čištění odlučovačů ropných látek

Celá ČR
Značka: Kaiser servis
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Čištění odlučovačů ropných látek je nezbytnou službou pro každou firmu ale i obec, která se věnuje činnostem spojeným s manipulací s ropnými produkty, ať už se jedná o provozování parkovišť, myček aut, čerpacích stanic, nebo jiných průmyslových areálů.

V Kaiser servisu se specializujeme na tuto důležitou službu, abychom zajistili, že vaše zařízení bude fungovat efektivně a v souladu s přísnými environmentálními normami. 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crČištění a pravidelný odlučovačů ropných látek

Proč je čištění odlučovačů tak důležité? Odlučovače ropných látek hrají klíčovou roli v ochraně životního prostředí tím, že zabrání úniku škodlivých látek do kanalizace a vodních toků. V průběhu času se však v odlučovačích hromadí nečistoty a usazeniny, které mohou snížit jejich účinnost a vést k riziku kontaminace.

Nechejte ty nejšpinavější práce na nás a soustřeďte se na to, co děláte nejlépe – vaše podnikání. S našimi službami v oblasti čištění odlučovačů se můžete spolehnout na to, že vaše zařízení bude vždy v nejlepším možném stavu.

Přidejte se k těm, kteří už neznají slovo "problém". Stovky spokojených zákazníků vyzkoušely naše služby a už nemusí řešit žádné komplikace.

5 důvodů proč Kaiser

Už žádné starosti!
Jste provozovatelem parkoviště nebo myčky aut? Pak víte, jaké to je neustále čelit hrozbě pokut za znečištění. Naše služby čištění odlučovačů ropných látek jsou vaší pojistkou proti nečekaným výdajům. Spolehněte se na nás a vyhněte se stresu a finančním trestům, které by vás mohly potkat jako blesk z čistého nebe.

Garance čistého svědomí a životního prostředí.
Přemýšlíte, zda vaše zařízení dodržuje všechny ekologické normy? Hoďte tyto obavy za hlavu! Náš servis odlučovačů zajistí, že vaše vypouštěném odpadní vody budou splňovat veškeré limity a vy můžete být hrdí na to, že přispíváte k ochraně naší přírody.

Dokonalá prevence pro váš klidný spánek.
Už žádné nepříjemné překvapení při kontrole! My vám nabízíme pravidelný servis, díky kterému bude váš odlučovač ropných látek vždy ve špičkové kondici. Spěte sladce s vědomím, že vaše zařízení je čisté a funkční, a vy se tak můžete věnovat tomu, co vás opravdu baví.

Laboratorní rozbory nechejte na nás
Jste unaveni z nekonečného shánění a čekání na výsledky laboratorních testů? Přenechte tuto práci nám! Naše certifikovaná laboratoř Nanolab zajistí vše potřebné a vy tak můžete využít ušetřený čas a energii pro rozvoj vašeho podnikání. A to vše za bezkonkurenční cenu.

Výsledky, které můžete vidět
Naše metody čištění nejsou žádnou černou magií, jsou výsledkem 21 roků zkušeností.

Kromě standardního čištění nabízíme také služby preventivního charakteru. Ty zahrnují pravidelné kontroly a údržbu, díky kterým lze předejít větším problémům a nákladným opravám. Naše laboratorní rozbory pak poskytují přesný obraz o kvalitě vytékajících vod a umožňují nám reagovat na případné problémy včas.

Pokud máte ve své firmě nebo v obci odlučovač ropných látek a chcete zajistit jeho bezproblémový provoz, neváhejte se na nás obrátit. 

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

FAQ

Odlučovač ropných látek je zařízení, které se používá k odstranění olejů a ropných látek z odpadních vod, především na parkovištích, v autoservisech či myčkách.

Pravidelné čištění odlučovače je nezbytné pro jeho správnou funkci, prevenci znečištění životního prostředí a dodržení zákonných limitů pro vypouštění odpadních vod.

Doporučujeme čištění odlučovače minimálně jednou ročně nebo častěji, v závislosti na výsledcích laboratorních rozborů vytékajících vod.

Můžete čelit pokutám od inspektorů životního prostředí, a co je ještě horší, může dojít k poškození životního prostředí únikem nebezpečných látek.

Proces zahrnuje odstranění nahromaděných nečistot, ropných látek a jiných odpadů z odlučovače pomocí speciálních sacích cistern a dalšího vybavení.

Nabízíme komplexní servis včetně čištění, likvidace odpadů, vedení provozního deníku a zajištění laboratorních rozborů

Odpady jsou likvidovány ve vlastní čistírně odpadních vod, což znamená, že neplatíte zprostředkovateli a odpady jsou likvidovány ekologicky a v souladu s předpisy

Stačí nás kontaktovat a my se o vše postaráme. Důležité je pouze zabezpečit přístup k odlučovači.

Kromě garantovaných limitů pro vypouštění odpadních vod nabízíme výhodné ceny, odborný přístup a monitorování nutnosti dalšího servisu.

Stačí nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo vyplnit nezávaznou poptávku přímo na našich webových stránkách.

Ano, nabízíme široký rozsah služeb včetně likvidace komunálního odpadu, čištění kanalizace, laboratorních rozborů a mnoha dalších. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom vám pomohli a poskytli kvalitní služby.