Svoz odpadních olejů

Brno Brno - venkov Jihomoravský kraj
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Už vás nebaví hledat spolehlivého partnera pro svoz odpadních olejů? Obraťte se na nás a zbavte se nekonečného koloběhu volání, domlouvání a zklamání. U nás získáte nejen spolehlivost, ale i jistotu, že vaše odpadní oleje budou zpracovány rychle, efektivně a ekologicky.

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crSvoz odpadních olejů

V rámci našich služeb nabízíme svoz odpadních olejů, který je prováděn pomocí speciálně vybavených sacích cistern. Tyto cisterny jsou navrženy tak, aby byly schopny bezpečně a efektivně odsávat odpadní oleje z různých typů zařízení a nádrží, ať už se jedná o průmyslové podniky, autoservisy nebo jiné provozy, kde dochází k akumulaci odpadních olejů.

Kromě sacích cisteren používáme pro svoz menších množství odpadních olejů také sudy, které nám umožňují flexibilně reagovat na potřeby našich klientů a zajistit tak maximální pohodlí a efektivitu při likvidaci tohoto druhu odpadu.

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

FAQ

Svážíme všechny typy odpadních olejů, včetně motorových a převodových olejů z automobilů, olejů z průmyslových strojů a zařízení, a to ze všech typů strojírenských firem a autoservisů.

Ano, pro bezpečné a ekologické shromažďování odpadních olejů doporučujeme používat speciální nádoby, které jsou určené k tomuto účelu. Tyto nádoby vám můžeme poskytnout jako součást našich služeb.

Ano, máme bohaté zkušenosti se svozem a likvidací odpadních olejů pro širokou škálu klientů, včetně velkých průmyslových podniků. Disponujeme potřebným vybavením a know-how pro zvládnutí i velkých objemů odpadních olejů.

Cena za svoz odpadních olejů se odvíjí od mnoha faktorů, včetně množství a typu odpadního oleje, frekvence svozu a vzdálenosti od vašeho místa. Pro získání přesné cenové nabídky nás prosím kontaktujte.

Po obdržení vaší poptávky se s vámi spojíme, abychom domluvili detaily svozu, včetně termínu a množství odpadu. Následně na místo přijede náš specializovaný vůz, který odpad bezpečně odveze k likvidaci nebo recyklaci.

Recyklované oleje mohou být použity jako surovina pro výrobu nových produktů nebo jako alternativní palivo v některých průmyslových procesech.

Odpadní oleje by měly být skladovány v uzavřených, označených nádobách, které jsou určeny pro skladování nebezpečných látek a brání úniku do životního prostředí. Důležité je, aby byly nádoby umístěny na místě snadno přístupném pro svoz.