Typy popelnic na směsný komunální odpad a jejich pravidelný svoz

Komunální odpad produkujeme úplně všichni a jelikož jde o směs všeho možného, velmi těžko se zpracovává dál jinak než likvidací. Pokud ...Komunální odpad produkujeme úplně všichni a jelikož jde o směs všeho možného, velmi těžko se zpracovává dál jinak než likvidací. Pokud bychom odpad netřídili a do směsného komunálního házeli i plastypapíry a sklo, jeho objem by byl neuvěřitelný a náklady na jeho zpracování a likvidaci ještě větší. Dnes si už ale jednotlivci i firmy začínají uvědomovat, jak je odpadové hospodářství pro naši společnost důležité a chovají se zodpovědně a odpady třídí. Dnes už je každému jasné, že barevně označené nádoby jsou určeny na separovaný odpad, jak je to ale s komunálním odpadem?

Jaké jsou možnosti ukládání směsného komunálního odpadu

Dnes se běžně používají plastové popelnice o objemu 120 l a 240 l v černé barvě. Ty jsou vhodné pro menší provozy, které neprodukují velké množství komunálního odpadu. Pro ty větší jsou potom určeny plastové kontejnery s kulatým víkem o objemu 1100 l. Tyto kontejnery jsou vyrobeny z robustního plastu (vysokopevnostního polyetylénu) a umístěny na kolečkách pro snadnou manipulaci. Větší už jsou potom jen velkoobjemové kontejnery, ty se však používají pro skladování a odvoz suti a sypkých hmot.

Máte-li i vy v Brně firmu a potřebujete zařídit pravidelný odvoz komunálního odpadu z vašeho provozu, obraťte se na profesionální firmu, která se zabývá nakládáním s odpady, Kaiser servis. Nabízí vám bezkonkurenčně nejlepší cenu za pravidelný svoz směsného komunálního odpadu. Komplexní služby zahrnují zapůjčení popelnic a dále pravidelný odvoz odpadu v den, který si sami určíte, může to být dokonce i o víkendu. Máte-li už smlouvu s konkurencí, nezoufejte, odborníci z firmy Kaiser servis za vás vše zařídí.

Navíc, kdo vám nabídne odvoz komunálního odpadu na první dva měsíce zdarma? My ano, rozhodněte se proto pro naše služby a nechte si zpracovat nabídku našich služeb.


Kontejner 1100 ltrPlastová popelnice 120 a 240 ltr
Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube