Rekapitulace všech našich služeb pro živnostníky

Stejně jako mít vlastní firmu, ani živnost nenechává člověku příliš mnoho volného času. Zejména máte-li vlastní provozovnu, je třeba postarat se o spoustu věcí. Patří mezi ně mi...Stejně jako mít vlastní firmu, ani živnost nenechává člověku příliš mnoho volného času. Zejména máte-li vlastní provozovnu, je třeba postarat se o spoustu věcí. Patří mezi ně mimo jiné také starost o nakládání s odpady. Ve většině provozoven vzniká v první řadě komunální odpad. Pro jeho likvidaci stačí mít vhodně velkou popelnici a zajištěn pravidelný odvoz. Pro firmy a živnostníky se o odvoz a likvidaci odpadů všech druhů stará firma Kaiser servis. Stačí se domluvit, který den se vám odvoz nejlépe hodí, a o nic dalšího se nemusíte starat.

Chcete-li rovněž třídit odpad, můžete si zapůjčit odpadové kontejnery třeba na papír nebo další separovaný odpad. V některých provozech se produkují zejména tekuté odpady, může jít třeba o odpady z myček automobilů, různá rozpouštědla, obráběcí emulze a další odpady. Ty je třeba skladovat v příslušných nádobách, sudech nebo ve větším množství ve speciálních jímkách a pravidelně nechat vyvážet. Specialistou na tekuté odpady je firma Kaiser servis, která disponuje vlastní chemickou čistírnou odpadních vod, takže si s odpadem kapalného charakteru ví velmi dobře rady.

Když provozujete restauraci či bistro

Mnozí živnostníci se zabývají provozováním restaurace, bistra nebo jídelny. Ačkoli mají popelnici na komunální odpad, zbytky jídel a odpad z kuchyně do něj nepatří. Řešení je velmi jednoduché, stačí se domluvit s firmou Kaiser servis, která vám poskytne speciální nádoby a postará se o jejich pravidelný odvoz i čištění. Aby se do kanalizace nedostávaly tuky z jídelních provozů, potřebujete mít také vlastní lapol, který se také pravidelně čistí. I to za vás Kaiser servis zařídí. Všichni potřebují funkční kanalizaci, Kaiser servis se proto postará o vyčištění kanalizace. Kvůli inspektorům životního prostředí a hygieně je třeba čas od času provést rozbor vody. O odběr a zajištění laboratorních rozborů vody se postará vaše stará známá firma Kaiser servis, odborník na odpadové hospodářství.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube