Rekapitulace všech našich služeb pro firmy

Podnikání není žádná legrace, musíte se postarat o to, abyste pronikli na trhu, získali zakázky, ale tím to zdaleka nekončí. Máte-li zaměstnance a provozovny, je třeba zařídit a hlídat spoustu ...Podnikání není žádná legrace, musíte se postarat o to, abyste pronikli na trhu, získali zakázky, ale tím to zdaleka nekončí. Máte-li zaměstnance a provozovny, je třeba zařídit a hlídat spoustu dalších věcí, mezi které patří také správné třídění a nakládání s odpady. V některých provozech se produkují zejména tekuté odpady, může jít třeba o odpady z myček automobilů, různá rozpouštědla, obráběcí emulze a další odpady. Ty je třeba skladovat v příslušných nádobách, sudech nebo ve větším množství ve speciálních jímkách a pravidelně nechat vyvážet. Mnohé z tekutých odpadů jsou odpady nebezpečné, ty je třeba obzvlášť obezřetně skladovat a odvážet. Specialistou na tekuté a nebezpečné odpady je firma Kaiser servis, která disponuje také chemickou čistírnou odpadních vod, takže si s odpadem kapalného charakteru ví velmi dobře rady.

Co si jako firma pohlídat

Většina firem neujde také pravidelnému vyvážení komunálního odpadu. Mnohé firmy jsou ekologicky založené a dbají také na třídění odpadu, zde se vyplatí mít a nechat rovněž pravidelně vyvážet nádoby na separovaný odpad. Firma Kaiser servis zajišťuje rovněž zapůjčení odpadových kontejnerů a v případě potřeby zajistí i výkup surovin. Zabýváte-li se v rámci vašeho podnikání provozováním restaurace, bistra nebo jídelny, je třeba správně nakládat s kuchyňským odpadem a zbytky jídla. Firma Kaiser servis vám navrhne systém odvozu zbytků jídla, poskytne vám speciální nádoby a postará se o jejich pravidelný odvoz i údržbu. Dále také nabízí profesionální čištění lapolů.

Provozovatele myček automobilů a parkovišťu např. u obchodních center čeká rovněž budování odlučovačů ropných látek a jejich čištění, stačí zavolat Kaiser servis. Všichni potřebují funkční kanalizaci, aby mohli fungovat, Kaiser servis se postará o vyčištění kanalizace i odpadní jímky a nabídne vám rovněž zimní i letní úklid venkovních prostor. Mezi další služby, které vám poskytne firma Kaiser servis, patří odborné ekologické poradenství a odběr a zajištění laboratorních rozborů vody.mají.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube