Objednejte si Kaiser servis na svoz použitého elektro zařízení

Určitě to znáte i vy. Tu se rozbije rychlovarná konvice, tam zase tiskárna. Při dnešních cenách se většinou nevyplatí zejména malé elektro...Určitě to znáte i vy. Tu se rozbije rychlovarná konvice, tam zase tiskárna. Při dnešních cenách se většinou nevyplatí zejména malé elektrospotřebiče nechat opravovat, levnější je prostě je vyhodit a pořídit nové. Jenže kam s těmi nefunkčními nebo použitými? V domácnostech to takový problém není, většinou se velké spotřebiče, jako je pračka, lednička nebo sporák, odvezou do sběrného dvora a malá rádia, notebooky, klávesnice či telefony putují do červeného sběrného kontejneru. Jenže u větších firem, to tak jednoduché není, odpadu je víc a je třeba sledovat a evidovat, jak se likviduje. Proto je nejjednodušší zavolat odbornou firmu, která se o odvoz a ekologickou likvidaci elektrospotřebičů postará za vás.

Proč nechat odvézt nepoužívané elektrospotřebiče

Nenechávejte nefunkční spotřebiče dlouho uskladněné u vás, můžete tím způsobit ohrožení zdraví sobě i vašim zaměstnancům. Ze starých spotřebičů se totiž může uvolňovat kadmium, které se v těle hromadí v ledvinách a játrech, je karcinogenní a poškozuje kostní tkáň a imunitní systém, rtuť zase narušuje nervový systém a do těla se dostává vdechováním, přes trávicí trakt i pokožku. Firma Kaiser servis se postará o odvoz použitého elektro zařízení a zajistí další ekologické využití elektro odpadu. Ten se sváží na třídicí a zpracovatelské linky.

V dnešní době je u nás možné využít znovu 80 % materiálu. Proto je třeba i malé spotřebiče nechat odvézt a neodhazovat je do komunálního odpadu. Odtud se totiž mohou dostat na skládku, kde se velmi dlouho rozkládají. Zejména plasty jsou problematické, rozkládají se velmi pomalu a nakonec se nepřemění na úrodný humus, ale na jedovaté látky. Než se rozloží alobal, trvá to 150-500 let, takový polystyren je ještě náročnější, ten k rozložení potřebuje až tisíc let. To už se vyplatí použít ho znovu na něco užitečného než ho jen tak zahodit a zbytečně zatěžovat životní prostředí ne?

Potřebujete z vaší firmy zajistit odvoz použitého elektrospotřebiče?Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube