Havarijní čištění kanalizace ve vaší firmě

Kaiser servis drží havarijní pohotovost 24 hodin denně. V případě havárie kanalizace volejte: 800 888 248. Firma Kaiser servis je odborník na odpadové hospodářství a odvoz a likvidaci odpadů. Havarijní čištění kanalizace zvládnou...Pravidelně necháváte vyvážet a čistit všechny odpadní nádrže? Přesto se může někdy stát havárie, porouchá se třeba potrubí, samotná nádrž nebo se stane závada na kanalizaci. Co v takové situaci dělat? V případě havárie podobného rozsahu je třeba neprodleně uzavřít přívod vody a přivolat odbornou pomoc. 

Firma Kaiser servis drží havarijní pohotovost 24 hodin denně. V případě havárie kanalizace proto volejte kdykoli bezplatnou linku: 800 888 248. Firma Kaiser servis je odborník na odpadové hospodářství a odvoz a likvidaci odpadů. Havarijní čištění kanalizace zvládnou bez problému v jakémkoli rozsahu od městských kanalizací, stoupačky až po domovní odpady a odtoky. Pokud se stane havárie, je na vině ve většině případů znečištění potrubí, které má za následek až jeho ucpání. Řešením je tedy většinou čištění kanalizačního potrubí. Kaiser servis má k dispozici hned několik čistících vozů s vysokotlakou vodou.

Jak čištění probíhá:
1. Kamerovým systémem se zjistí stav potrubí a příčina havárie
2. Podle zjištěného stavu se navrhne optimální řešení s cenovou nabídkou
3. Vyčištění potrubí a případná oprava potrubí

Máte-li podezření, že vám špatně odtékají odpady, zavolejte odborníky z Kaiser servis preventivně raději dřív, než dojde k totálnímu ucpání kanalizačního potrubí. Firma Kaiser servis je tu pro vás, vždy se dovoláte a vždy vám vyjdou maximálně vstříc.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube