Zajištění funkce "Odpadový hospodář"

Značka: Kaiser servis
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Už vás nebaví trávit nesčetné hodiny pokoušením se pochopit složité zákony a nařízení spojené s odpadovým hospodářstvím? Přenechte tento boj našemu zkušenému odpadovému hospodáři, který převezme všechnu tíživou administrativu a umožní vám soustředit se na to, co umíte nejlépe – vést váš podnik.

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crZajištění funkce odpadový hospodář

Odpadový hospodář je klíčová role v systému nakládání s odpady, zejména s těmi nebezpečnými. Jeho úkolem je zajišťovat, aby nakládání s odpady probíhalo v souladu s předpisy a zásadami udržitelného rozvoje.

Aby někdo mohl vykonávat tuto funkci, musí splňovat určité vzdělávací a praxi podmínky. Konkrétně je vyžadováno vysokoškolské vzdělání a minimálně tři roky praxe v oblasti odpadového hospodářství nebo středoškolské vzdělání s maturitou a minimálně pětiletou praxí. Tato praxe musí být získána v období posledních deseti let. Odpadový hospodář může svou funkci vykonávat pro maximálně pět různých původců nebo oprávněných osob, případně pro pět samostatných provozoven. To znamená, že jedna osoba nemůže být odpadovým hospodářem pro neomezené množství subjektů nebo provozoven, což má zajistit, že každý subjekt či provozovna bude mít dostatečnou odbornou podporu.

Povinnost mít odpadového hospodáře se vztahuje na firmy, které v posledních dvou letech nakládaly s nebezpečnými odpady v množství větším než 100 tun ročně. 

"Odpadový hospodář" plně nese odpovědnost za správné a odborné zacházení s odpady. Jeho role zahrnuje zastupování původce odpadu nebo jiné oprávněné osoby v jednáních s orgány státní správy v rámci oblasti odpadového hospodaření, zejména při kontrolních činnostech těchto orgánů
 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >