Svoz separovaného odpadu

Brno
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Už žádné starosti s tím, kde uložit další odpadní plasty nebo karton. My vám přineseme řešení na míru, přesně podle vašich potřeb. Vaše firma už nikdy nebude muset čelit situaci, kdy je kontejner plný a odpad se hromadí. S naším pravidelným odvozem bude vaše pracoviště vždy čisté a organizované. 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crSvoz separovaného odpadu

Pro zajištění co nejvyšší míry recyklace a minimalizace odpadu směřujícího na skládky, je nesmírně důležité správně třídit odpad již v místě jeho vzniku. K tomu slouží barevně odlišené kontejnery, které umožňují snadnou identifikaci a správné rozdělení jednotlivých typů odpadu.

Žluté kontejnery jsou určeny pro plastový odpad, jako jsou PET lahve, plastové obaly, fólie a podobné materiály, které lze efektivně recyklovat a znovu využít.

Zelené kontejnery slouží k sběru skleněných obalů, ať už se jedná o bílé nebo barevné sklo.

Modré kontejnery jsou pak vyhrazeny pro papírový odpad, včetně novin, časopisů, kartonů a lepenky. Je důležité zdůraznit, že tyto materiály by nikdy neměly být odhazovány do kontejnerů určených pro komunální odpad, jelikož by tím byl zmařen jejich potenciál pro recyklaci a další využití.

Hnědé kontejnery jsou na bio odpad, trávu a zeleň.

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

FAQ

Naše služby jsou určeny především pro brněnské firmy, živnostníky a úřady, které hledají efektivní a ekologické řešení pro svoz separovaného odpadu.

Odvážíme širokou škálu separovaného odpadu včetně papíru, plastů, skla, kovů a bioodpadu. Pro více informací o konkrétních typech odpadu, které můžeme zpracovat, nás neváhejte kontaktovat.

Cena za svoz separovaného odpadu se odvíjí od množství a typu odpadu, frekvence svozu a specifických požadavků klienta. Pro získání přesné cenové nabídky vyplňte prosím náš online formulář nebo nás kontaktujte přímo.

Nabízíme flexibilní plán svozu odpadu podle potřeb našich zákazníků. Odvoz může probíhat na denní, týdenní nebo měsíční bázi.

Ano, pro zajištění pravidelného svozu odpadu je potřeba uzavřít smlouvu. Tímto způsobem můžeme lépe plánovat svozy a zajistit vám nejlepší možnou službu.

Jsme otevřeni jakýmkoli specifickým požadavkům a snažíme se vždy najít nejlepší možné řešení pro každého klienta. Pokud máte speciální požadavky, prosím, informujte nás o nich předem.

Ano, nabízíme půjčení kontejnerů různých velikostí a typů pro tříděný odpad. Při výběru kontejneru vám rádi poradíme s ohledem na vaše specifické potřeby.