Skartace dokumentů

Brno Jihomoravský kraj
Značka: Kaiser servis
1,21 Kč / ks 1 Kč bez DPH
Skladem

Už se nemusíte trápit s hromadami citlivých dokumentů, které se hromadí v koutech vaší kanceláře a stále vám visí nad hlavou jako Damoklův meč. Naše služba skartace dokumentů vám nabízí nejen úlevu a místo navíc, ale především klid na duši a jistotu, že vaše firemní tajemství zůstane chráněno.

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

Detailní informace

Ve dne, v noci
Ve dne, v noci
jsme k dispozici 24/7
Full-servis
Full-servis
včetně zákonné agendy pro úřady
21 let na trhu
21 let na trhu
využijte naši zkušenost a odbornost
Problémy vyřešíme!
Poradíme si
Vy se věnujte svému podnikání

Detailní popis produktu

cela_crSkartace firemních dokumentů

Celý proces od přistavení kontejneru až po likvidaci odpadu je navržen tak, aby byl pro vás co nejjednodušší a nejméně zatěžující, přičemž klademe důraz na transparentnost, bezpečnost a spolehlivost. Naším cílem je poskytnout klientům klid a jistotu, že jejich citlivé dokumenty jsou zlikvidovány profesionálně a s nejvyšší možnou úrovní diskrétnosti.

3 důvody proč Kaiser

Zbavte se starostí
Máte plné sklady nepotřebných dokumentů, které zabírají drahocenný prostor? My přijedeme, vše zařídíme. S námi je skartace rychlá a bez starostí.

Chráníme vaše tajemství jako vlastní
Obáváte se, že vaše citlivé informace mohou padnout do nesprávných rukou? Používáme technologii, která zajistí, že vaše dokumenty budou zničeny tak důkladně, že obnova informací bude nemožná.

Ušetřete svůj čas
Přistavíme kontejner přímo k vašim dveřím, vy se zbavíte starostí a my se postaráme o zbytek. 

 

NEZÁVAZNĚ POPTAT >

 

FAQ

Můžeme skartovat jakýkoliv druh papírových dokumentů včetně citlivých a důvěrných materiálů. To zahrnuje, ale není omezeno na, obchodní dokumenty, finanční záznamy, osobní údaje atd.

Ano, nabízíme službu přistavení kontejneru přímo k vaší firmě. Kontejner vám poskytneme na dobu potřebnou k sesbírání dokumentů určených ke skartaci a poté jej vyzvedneme pro likvidaci obsahu.

Standardně dokážeme zajistit likvidaci dokumentů do 48 hodin od objednání služby. V případě naléhavých požadavků se snažíme být co nejflexibilnější a přizpůsobit se vašim potřebám.

Ano, naše technologie umí zpracovat i dokumenty, které obsahují sponky, kovové svorky nebo jsou vazané. Nemusíte se tedy starat o předchozí přípravu dokumentů.

Ano, po dokončení procesu skartace poskytujeme certifikát o likvidaci, který slouží jako důkaz pro vaše interní záznamy a audit.

Proces začíná přistavením uzamykatelného kontejneru na vaše místo. Do tohoto kontejneru vkládáte dokumenty určené k likvidaci. Po naplnění kontejneru nebo v domluveném termínu přijedeme, kontejner zapečetíme a odvezeme na skartaci. Dokumenty jsou následně bezpečně zničeny.