Rezervujte si vanový kontejner na směsný stavební odpad on-line

Pro odvoz většího množství odpadu slouží nízký kontejner se zadním vjezdem a dále také vanové kontejnery, které vám Kaiser servis nabídne hned v několika velikostech a provedeních...Při stavbách, demolicích, rekonstrukcích či jiných stavebních pracích vzniká velké množství směsného stavebního odpadu. Zejména při demolicích se jedná o odpad zahrnující zdivo, beton, střešní tašky, dřevo, sklo, plasty, kovy, asfalt, zeminu a kamení. Nezřídka se zde vyskytují také izolační materiály jako různé lepenky, skelné vaty, polystyren apod. Čeká-li vás kompletní demolice starší nestabilní budovy, připravte se předem na odvoz stavebního odpadu. Kaiser servis nabízí přistavení a odvoz vybraného kontejneru na směsný stavební odpad ve smluveném termínu. Podle odhadovaného množství odpadu můžete vybírat ze čtyř variant kontejnerů. 

Kam s ním?
Pro odvoz většího množství odpadu slouží nízký kontejner se zadním vjezdem a dále také vanové kontejnery, které vám Kaiser servis nabídne hned v několika velikostech a provedeních. K dispozici je také kontejner typu AVIA, který pojme objemnější, ale lehčí odpady. Chcete-li objednat kontejner na směsný stavební odpad, navštivte stránky kaiserservis.cz, kde si vyberete vhodný kontejner, zadáte odhadované množství odpadu, které potřebujete odvézt, a dále datum a čas, kdy má být kontejner přistaven a kdy zase odvezen. Je to velmi jednoduché, vše zvládnete on-line během několika málo okamžiků. Nehromaďte váš stavební odpad na vašem pozemku, nechte jej rovnou odvézt, ať máte prostor pro novou stavbu a terénní úpravy. 

Kaiser servis je spolehlivým partnerem při nakládání s odpadem všeho druhu. Zajistí pro vás odvoz směsného komunálního odpadu, tříděného odpadu, tekutého i nebezpečného odpadu, objemného i stavebního odpadu. Spolehněte se na firmu, která v oboru odpadového hospodářství působí už od roku 2002. Sjednejte si i vy odvoz stavebního odpadu od profesionálů, Kaiser servis se vám v případě potřeby postará i o veškeré papírování spojené s odvozem odpadu.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube