Rezervujte si kontejner na odpadní zeminu on-line

On-line rezervace kontejneru je velmi jednoduchá, stačí vybrat si vhodnou nádobu, zvolit datum a čas přistavení kontejneru na místo určení a také datum a čas svozu...Ne vždy musí být odpad nebezpečný, někdy jde o docela běžnou věc, jakou je zemina. Provádíte-li výkopové práce, stavíte-li novou prodejnu, kanceláře či dokončujete terénní úpravy kolem vaší provozovny a zbývá vám větší množství zeminy, potom byste měli uvažovat o tom, co se zeminou provedete. Nechcete-li si ji na vašem pozemku ponechat, potřebujete někoho, kdo vás výkopové zeminy zbaví. Není nic jednoduššího, než si zavolat na pomoc osvědčenou firmu na nakládání s odpady. Kaiser servis se věnuje odpadovému hospodářství už od roku 2002. Od té doby stále rozšiřuje svou působnost a zdokonaluje své služby, soustředí se zejména na obsluhu živnostníků a podnikatelů nyní již prakticky po celé České republice. 

Hlavní náplní práce je svoz odpadů a jejich ekologická likvidace, vytvoření administrativního zázemí v souvislosti s odpadovým hospodářstvím pro klienty a možnost vypracování návrhu kompletního odpadového hospodářství. Chcete-li mít spolehlivého partnera pro nakládání s odpady, vsaďte na Kaiser servis. Svým klientům vychází maximálně vstříc, s každým jednají individuálně. Potřebujete-li domluvit kontejner pro uložení odpadní zeminy z výkopů, stačí navštívit internetové stránky a po pár kliknutích máte vyřešeno. K uskladnění odpadní zeminy jsou vhodné vanové kontejnery a nízký kontejner se zadním vjezdem s nosností až 12 tun, pro menší množství zeminy lze využít kontejner typu AVIA s nosností 3 tuny. 

Rezervujte jednoduše on-line
On-line rezervace kontejneru je velmi jednoduchá, stačí vybrat si vhodnou nádobu, zvolit datum a čas přistavení kontejneru na místo určení a také datum a čas svozu. To je vše, potom už stačí vyčkat, Kaiser servis garantuje, že kontejner přistaví v případě potřeby nejdéle do 48 hodin od objednání, nevadí ani hůř přístupný terén. Kontejner si můžete pronajmout na hodinu nebo klidně na měsíc, záleží jen a jen na vás. Kaiser servis představuje individuální řešení odpadového hospodářství pro každého živnostníka i podnikatele.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube