Poskytneme vám zázemí v oblasti likvidace odpadu pro vaši akci

Organizujete výstavu, velkou prodejní akci nebo den otevřených dveří ve vašem areálu? Na něco takového se potřebujete pořádně připravit.Organizujete výstavu, velkou prodejní akci nebo den otevřených dveří ve vašem areálu? Na něco takového se potřebujete pořádně připravit. Nejde jen o to návštěvníky zaujmout a pobavit, je třeba myslet také na zajištění úklidu a likvidaci odpadu. Na akcích, které jsou určeny pro širokou veřejnost, je zapotřebí mít k dispozici občerstvení, se kterým je spojena také nutnost rozmístění odpadkových košů a nádob na separovaný odpad. Vhodné jsou také větší nádoby na odpad, jako jsou kontejnery, které je po skončení akce potřeba nechat vyvézt. Koho tedy kontaktovat?

Firma Kaiser servis působí v oboru odpadového hospodářství a má již mnoho zkušeností s odvozem nejrůznějších druhů odpadů i s jejich ekologickou likvidací.Komunální odpad odveze bez nejmenších problémů v jakémkoli množství, stačí si předem sjednat svoz na konkrétní den a o nic dalšího se už nemusíte starat. Samozřejmostí je také svoz separovaného odpadu, jako je papírplasty či sklo. V případě potřeby se můžete domluvit také na zapůjčení sběrných nádob.

Po větších akcích zůstane obvykle hodně nepořádku, proto je vhodné domluvit také strojní zameteni po ukončeni akce. Koná-li se vaše akce v letních měsících, Kaiser servis pro vás zajistí navíc i sekání trávy či sběr odpadků v místech, kam se technika nedostane. To je vhodné provést před i po skončení akce, abyste udělali na návštěvníky dojem čistým uklizeným areálem. V zimních měsících se Kaiser servis postará o odklizení sněhu z parkovišť, chodníků i plochých střech. Kam technika nedosáhne, zajistí ruční úklid sněhu a samozřejmostí je také posyp ploch pískem nebo solí a odvoz uklizeného sněhu.

Nechte pečovat o váš výrobní areál a dbejte na jeho letní i zimní úklid. Chcete-li pořádat jakoukoli akci, obraťte se na odborníky, kteří vám poskytnou potřebné zázemí a postarají se o zapůjčení popelnic na odpad a likvidaci všech odpadů a uvedení vašich prostor do původního stavu.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube