Náš příběh

Pěkně (k)rok za (k)rokem.Nápad za miliardu

se zrodil v roce 2002 v hlavách zakladatelů a našich šéfů.. Radima Opluštila a Milana Gažího.

Za 16 let dokázali z malé firmy s pronajatou cisternou TATRA udělat silnou českou firmu na likvidaci odpadů, která zaměstnává 45 lidí, disponuje 54 moderními vozy, vlastní moderní čističku kapalných odpadů a odpadních vod a dekontaminační plochu.

V roce 2019 předpokládáme obrat 165 mil. korun.

Za celou dobu podnikání tak atakujeme obratovou hodnotu jedné miliardy. Český sen v učebnicovém provedení.
Fanfáry prosím!

Ale to trošku přebíháme. Pojďme se na to podívat pěkně od začátku.
2002

Psal se rok 2002 a nápad začít svážet a likvidovat odpady začínal mít reálné obrysy.

Dvojice zapálených podnikatelů začala podnikat. Radim Opluštil využil svůj obchodní um a Milan Gaží svoji vášeň pro nákladní vozy. Pořídili stařičkou sací cisternu TATRA 815 a tím si začali plnit svůj podnikatelský sen.

Jejich zasedací místnost byla benzínová stanice na výpadovce z Brna, kde se scházeli k pravidelným poradám.

S tímto dnes již úsměvným zázemím a vybavením vytvořili první obrat ve výši 9.639.000 Kč a zlikvidovali v první roce 7 695 tun odpadu.

Rok 2003 byl milníkem v několika ohledech. Přišel první zaměstnanec, který mimochodem ve společnosti pracuje dodnes.

A přišel také první úvěr. A začalo se nakupovat. Každá rostoucí firma potřebuje rozumně investovat.


2003

Koupili jsme chemickou čističku odpadních vod a administrativu v areálu Zetor Brno. Tam jsme dodnes. A máme to tady moc pěkné... ale to zase přebíháme.

Rok 2004 už začínal mít slušné obrátky… Koupili jsme dekontaminační plochu v Rajhradicích a spolu s 18 novými zaměstnanci jsme vytvořili obrat 46 720 000 Kč při 18 648 tunách zlikvidovaného odpadu. Na tu dobu? 2 roky po založení?
Panečku….

V dramatickém tempu úspěchu společnosti jsme v roce 2006 založili dceřinou firmu Kaiser technology, která původně měla provozovat fotovoltaické elektrárny … Andělé nás asi měli rádi, takže nedopustili, abychom tento byznys dokončili.

Kaiser technology tak slouží jako servisní firma pro Kaiser servis.
2008

V roce 2008 přišlo pokušení. Návrh na odkoupení od konkurenční nadnárodní korporace. Lákadlu od nažehlených korporátních obleků, drahých hodinek a cizího přízvuku jsme odolali.

Stejně tak prezentované rentiérské budoucnosti v Karibiku. Ne, Kaiser servis byla, je a bude 100% česká firma. Bude zaměstnávat české mozky a české zlaté ručičky. Tento pro mnohé nesmyslný tah se ukázal s odstupem času jako skvělý.

O dva roky později, přesněji v roce 2010 jsme zásadně rozšířili naše portfolio služeb. K hlavním pilířům, které byly do té doby tekuté a nebezpečné odpady, jsme přidali komunální odpady.

Pořídili jsme nový moderní a ekologický vůz a v nepřehlédnutelném kabátě jej vyslali do ulic.

A nákupy pokračovaly. V roce 2012 jsme zakoupili 80 % české analytické laboratoře Nanolab spol. s r.o. a posunuli tak naše působení i do oblasti rozborů a vzorkování pitné vody a odpadů.


2013

Rok 2013 a druhá generace Milana Gažího nastupuje do firmy. Syn Tomáš se řadí do skvělého týmu společnosti a v pozici dispečera začíná korigovat naši „letku“ nákladních vozů.

Aby toho nebylo málo, vznikla v roce 2014 myšlenka tvorby Ekologického parku… takového konceptu prezentace korporátního prostředí edukativní formou.
Co to znamená? Zjednodušeně chceme mít celou firmu a areál v ekologickém duchu… s možností předávat tyto informace všem od nejmenších až po dospělé.

A tento nápad se začal realizovat v roce 2015 přikoupením 8000 m2 plochy kolem stávající firmy. Tady jsme začali budovat. Nové haly, ekologické zdroje energie, biotop jezírko.

A budování pokračovalo i následující roky. Z původní administrativní budovy seskládané z nákladových kontejnerů jsme vybudovali reprezentativní sídlo a zázemí silné moderní společnosti, která ještě zdaleka nenaplnila stanovené cíle.
Doposud

Jasně jsme se odlišili vizuálně i reklamně. Jsme superhrdinové. Superhdinové v odpadech. A budeme i nadále.

Zakládáme si na silném vztahu se zákazníkem, zakládáme si na přístupu a v neposlední řadě si zakládáme na mottu „co slíbíme, splníme“. Chceme být partnerem Vašeho byznysu, ne neosobním žralokem toužícím po rychlém výdělku.

Zakládáme si na původních hodnotách z roku 2002 a z toho nikdy neslevíme.

Budeme rádi, když se stanete součástí našeho příběhu. Ať to bude jenom úsměvem na konci tohoto příběhu, nebo při osobním setkání s našimi superhrdiny z obchodního oddělení, nebo ve finále s naším řidičem.

Děkujeme a budeme se společně těšit. A možná se také uvidíme, kdo ví.

Radim Opluštil a Milan Gaží. Hrdí čeští podnikatelé v oblasti nakládání s odpady.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2019 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube