zpět na výpis služeb

Tekutý odpad

Jako jediná firma v oblasti jižní Moravy provozujeme průmyslovou čistírnu odpadních vod a kapalných odpadů.

Tekuté odpady

Máte u Vás ve firmě jakoukoliv kapalnou látku, které se potřebujte rychle zbavit? V sudech? V jímce? V nádrži? Jsme specialisté na odvoz a likvidaci kapalných odpadů

Na tekutých odpadech jsme vyrostli

Jako jediná firma v oblasti jižní Moravy provozujeme průmyslovou čistírnu odpadních vod a kapalných odpadů. Vlastnictví této unikátní technologie z nás dělá odborníky na likvidaci prakticky jakýchkoliv kapalných odpadů.

Poradíme si s vodami s obsahem ropných látek, obráběcími emulzemi, pracími vodami, kyselými a alkalickými roztoky, vodami s obsahem rozpuštěných kovů, vodou ředitelnými barvami a dalšími a dalšími druhy tekutých odpadů. Denně zvládneme zpracovat a vrátit zpět do koloběhu až 144 m3 vyčištěných vod, splňujících přísné limity kanalizačního řádu. Každou hodinu tak ze světa sprovodíme až 6 tun kapalného nebezpečného odpadu.

V Brně jsme jedničky, ale stejnou kvalitu nabízíme i pro celou Českou republiku

Tekuté odpady přijímáme na naší chemické čistírně v Brně – mapa. V případě, že nemáte vlastní dopravu, není pro nás problém kamkoliv dorazit. Pro odvoz kapalných odpadů jsme perfektně vybaveni. Odpady umíme odsát z Vašich jímek příp. nádrží výkonnými sacími vozy o objemu 1,5 – 25 m3. V případě, že máte kapaliny uloženy v sudech, příp. IBC nádržích přijedeme skříňovým vozidlem s hydraulickým čelem, na které nádoby naložíme bez nutnosti jakékoliv Vaší asistence. Samozřejmostí je kompletní výbava vozidel dle ADR.

Celý proces úpravy tekutých odpadů je NON STOP monitorován, abychom docílili co nejvyšší efektivit při čištění odpadních vod.

Jsme levní, rychlí – a pracujeme i večer či o víkendu

Připravíme vám zdarma nabídku na odvoz tekutých odpadů.

Stačí vyplnit naši jednoduchou online kalkulaci:

Chci kalkulaci ZDARMA Posíláme do 24 hodin

Vyzkoušejte si náš svoz popelnic
na celé 2 měsíce úplně zdarma

60 dní vám budeme vyvážet komunální odpad za 0 Kč.
A pak za cenu, která stále hodně potěší.

Chci kalkulaci ZDARMA

Máte už smlouvu s konkurencí?
Vyřídíme za vás celý přechod

A když se někde něco zadrhne, dostanete rok našich služeb gratis.

Volejte zdarma 800 888 248

Rádi Vám zavoláme. Přesně v datum a hodinu kdy si vyberete.