Potřebuji uzavřít smlouvu na svoz směsného komunálního odpadu: chci nádobu 240 ltr

...máte novou pobočku, u které potřebujete vyřešit svoz komunálního odpadu, neváhejte se obrátit na Kaiser servis, profesionální firmuMáte-li vlastní provozovnu, prodejnu, pobočku či jen kancelář, nejspíš budete produkovat odpady. I pro jednotlivce je důležité v dnešní době třídit odpad, přesto po separaci papírů, plastů, kovů a skla většinou něco zbyde. Jde o směsný komunální odpad, který patří do černých plastových popelnic. Podle množství produkce komunálního odpadu potom potřebujete větší nebo menší nádobu pro jeho ukládání. Standardně si můžete vybrat nádobu o velikosti 120 ltr, 240 ltr nebo 1100 ltr podle množství vyprodukovaného odpadu.

Jak naložit s komunálním odpadem
I přes důsledné třídění a snahu o snižování produkce odpadů většinou alespoň malé množství komunálního odpadu vzniká. Ten je potom třeba nechat odvézt a ekologicky zlikvidovat. Nevyhovuje-li vám současná firma pro odvoz odpadu nebo máte novou pobočku, u které potřebujete vyřešit svoz komunálního odpadu, neváhejte se obrátit na Kaiser servis, profesionální firmu na odvoz a likvidaci směsného komunálního odpadu. Kaiser servis obsluhuje malé i větší podnikatele a firmy nejčastěji v Brně a Blansku, postará se nejen o odvoz komunálního odpadu, ale nabízí i celou řadu dalších služeb. Jste-li živnostník nebo podnikatel, Kaiser servis navrhne  kompletní strategii vašeho odpadového hospodářství. O svoz komunálního odpadu se staráme živnostníkům, podnikatelům a menším, ale i větším firmám, jako jsou třeba Kaufland, Zetor, Lidl, Auto Esa, Čepro nebo MND.

Objednávejte jednoduše odkudkoli
Kaiser servis vám poskytne maximální komfort při objednávání svozu komunálního odpadu i dalších služeb. Vše můžete zařídit z pohodlí vašeho domova či kanceláře, stačí párkrát kliknout a vyplnit poptávkový formulář. Pro odvoz komunálního odpadu si můžete vybrat den, který vám nejlépe vyhovuje, v případě potřeby odpad vyvezeme i o víkendu. Kaiser servis pro vás zajistí také zapůjčení nádob na komunální odpad v případě, že nevlastníte svoje. Navíc jako nový zákazník získáte první dva měsíce odvozu odpadu zcela zdarma, další potom za bezkonkurenčně nízké ceny. Máte-li už smlouvu s konkurencí, nevadí, odborníci z firmy Kaiser servis za vás vše zařídí.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube