Plošná dezinfekce skladů

Dotaz: Dobrý den, zkusím situaci popsat ve zkratce. Naše firma XYZ má centrální sklad v Rajhradě (u Brna) a připravujeme krizový plán, kdyby nastala situace, že jeden z našich zaměstnanců skladu byl nakažen COVID19.V souvislosti s výskytem viru COVID-19 provádíme plošnou dezinfekci skladů.

Typický dotaz posledních pár dní...

Dotaz: Dobrý den, zkusím situaci popsat ve zkratce. Naše firma XYZ má centrální sklad v Rajhradě (u Brna) a připravujeme krizový plán, kdyby nastala situace, že jeden z našich zaměstnanců skladu byl nakažen COVID19. Plán by byl takový, že bychom přesunuli náš provoz do nedalekého skladu, který využíváme spíše jako mezi sklad a následně bychom museli zajistit dezinfekci našeho hlavního skladu. Náš hlavní sklad je nejdůležitější článek našeho prodeje (on-line), ze skladu obsluhujeme celou Evropu. Sklad má 10 000m2, nacházejí se v něm skladovací prostory (regály), dopravní pásy, kanceláře, jídelna, toalety, sprchy. Důležití dotazy: • dokážete prostor vydezinfikovat v případech výskytu COVID19? • dokážete i tak velké a komplikované prostory?

NAŠE ODPOVĚĎ: ANO dokážemeOd zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube