Náš příběh 2002 až 2015

V roce 2002 Radim Opluštil a Milan Gaží založili firmu Kaiser servis, spol. s r.o. Začali jsme získávat první zakázky na likvidaci odpadů, které Radim obchodoval a Milan je se stařičkou sací cisternou TATRA 815 realizoval.V roce 2002 Radim Opluštil a Milan Gaží založili firmu Kaiser servis, spol. s r.o. Začali jsme získávat první zakázky na likvidaci odpadů, které Radim obchodoval a Milan je se stařičkou sací cisternou TATRA 815 realizoval. V začátcích měla naše firma "kancelář" na čerpací stanici, kde jsme se scházeli k poradám. V roce 2002 jsme při tržbách 9 639 000 Kč zlikvidovali celkem 7 695 tun odpadu. 

V roce 2003 nastoupil do firmy náš první zaměstnanec, který u nás pracuje dodnes a díky bankovnímu úvěru jsme v areálu Zetor Brno koupili chemickou čističku odpadních vod a administrativu již začala řešit naše první fakturantka v brněnské kaceláři. V roce 2004 jsme koupili dekontaminační plochu v Rajhradicích a spolu s dalšími osmnácti zaměstnanci jsme vytvořili obrat 46 720 000 Kč při 18 648 tunách zlikvidovaného odpadu. Postupem času a díky získaným zkušenostem jsme v roce 2006 založili dceřinou fimu Kaiser technology, spol. s r.o. Původní záměr této společnosti byl provoz fotovoltaické elektrárny, který se naštěstí nikdy nerealizoval, a tak dceřiná společnost slouží jako servisní firma pro Kaiser servis. V roce 2008 jsme dostali nabídku prodat firmu nadnárodní konkurenční společnosti, tomu jsme však hrdě odolali a směle budujeme dál. O dva roky později jsme rozšířili svoje působení o nové služby. Koupili jsme popelářské auto a začali jsme se svozem komunálního odpadu v Brně a okolí. Následně jsme zakoupili 80 % analytické laboratoře Nanolab, spol.  s r.o. V roce 2013 nastoupila do firmy výrazná posila v podobě Tomáše, syna Milana Gažího. Tomáš nastoupil na základní pozici jako technik vozidel, která čistí kanalizace, a je opravdu významným přínosem pro náš tým. V roce 2015 jsme dosáhli tržeb 96.295.000 Kč a pro naše zákazníky jsme zlikvidovali 39 368 tun.

Je to práce na plný úvazek a máme svou profesi rádi. Naše výsledky mají především ekologický smysl, o to víc nás těší.

Radim Opluštil a Milan GažíOd zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube