Letos se uklízelo Česko také na podzim

Po velmi úspěšném jarním kole akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, kde se na 1 850 místech zapojilo do úklidů okolo 78 000 dobrovolníků, následovalo letos nově také i podzimní kolo úklidů. Během po...Po velmi úspěšném jarním kole akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, kde se na 1 850 místech zapojilo do úklidů okolo 78 000 dobrovolníků, následovalo letos nově také i podzimní kolo úklidů. Během podzimních měsíců již proběhlo přes 140 úklidů a do konce roku se jich chystá ještě několik desítek. Letos tak proběhlo v České republice neuvěřitelných více jak 2000 úklidů a organizátoři akce tak mají příští rok na co navazovat.

Takto veliká akce by však nemohla proběhnout bez řady partnerů a sponzorů, mezi které se hrdě řadí i naše společnost Kaiser servis, spol. s r.o. Naše společnost pro úklidy v rámci této akce pro dobrovolníky nabízí již tradičně v Brně a jeho okolí možnost využít naší techniky tj. přistavení vhodného kontejneru a odvozu sesbíraného odpadu a to zdarma.

Na jaře jsme tak pomohli uklidit velikou černou skládku na Červeném kopci, která se nacházela v blízkosti národní přírodní památky a byla dlouhodobě neřešeným problémem této lokality. Tento úklid byl zajímavý také tím, že se do něho zapojil primátor města Brna Petr Vokřál s dalšími zastupiteli města Brna a byla zde tak možnost prodiskutovat i možnosti dlouhodobého vyřešení této lokality.

Letos v půlce září proběhl další z řady úklidů, pro který jsme zajistili přistavení kontejneru a odvoz odpadů. Tentokrát se uklízelo v Králově poli v blízkosti haly Vodova, kde se nacházel nepořádek způsobený místními bezdomovci. I když dobrovolníkům počasí moc nepřálo, přesto jich dorazilo více jak 20 a do úklidů se s nimi zapojil i ministr financí Andrej Babiš. Nakonec se zde dobrovolníkům podařilo sesbírat více jak 2500 kg odpadů.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube