Jsme firma z Brna, kde můžeme uzavřít smlouvu na svoz směsného komunálního odpadu?

Uzavření smlouvy o svozu a likvidaci vašeho odpadu je velmi jednoduché. Stačí zavolat na linku 800 888 248 nebo stránky www.kaiserservis.czSměsný komunální odpad produkuje téměř každý z nás v domácnosti i v zaměstnání. Jste-li podnikatel a máte vlastní firmu, nejspíš také produkujete odpady. Každý typ odpadu se odlišně skladuje, vyváží a má svá specifika i co se týká jeho likvidace. Na samotnou likvidaci je nejjednodušší směsný komunální odpad, který už se dál nijak netřídí. Ukládá se do plastových nádob o objemu 120 ltr, 240 ltr nebo 1100 ltr podle množství vyprodukovaného odpadu. Záleží samozřejmě také na frekvenci vyvážení. Rozhodnete-li se svěřit odvoz odpadu firmě Kaiser servis, záleží vše jen na vás. 

Uzavření smlouvy o svozu a likvidaci vašeho odpadu je velmi jednoduché a zabere vám pouze několik málo okamžiků. Nemusíte nikam jezdit, stačí zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 888 248, kde s vámi operátoři vše vyřídí, nebo navštívit internetové stránky www.kaiserservis.cz, kde jednoduše zadáte objednávku na svoz odpadu on-line. Vyberete velikost odpadové nádoby, jejich počet, četnost vyvážení a frekvenci plateb. Stačí několik málo kliknutí a vše je vyřízeno. Jako noví zákazníci navíc za odvoz komunálního odpadu první dva měsíce nezaplatíte ani korunu. Potřebujete se soustředit na odborné záležitosti a papírování kolem odpadů vás zdržuje? Kaiser servis pro vás vypracuje kompletní návrh odpadového hospodářství, povede za vás potřebnou agendu a hlídá nové vyhlášky a nařízení, abyste vždy splňovali platnou legislativu. 

Firma Kaiser servis nabízí široké portfolio služeb týkajících se odvozu a likvidace odpadů všech druhů. Svému řemeslu se věnuje již od roku 2002, svou působnost neustále rozšiřuje a rovněž zdokonaluje své služby. Pro živnostníky a firmy zajišťuje odvoz a likvidaci odpadů prakticky po celé České republice. Ať už jste samotný živnostník nebo rozrůstající se firma, budeme rádi, stanete-li se našimi dalšími zákazníky právě vy. S radostí se postaráme o vaše odpady rychle a spolehlivě.Od zítra můžete také pomáhat. Zavázali jsme se, že za každou tunu odpadu, kterou odvezeme od našich zákazníků, pošleme 1Kč projektu Kaisermanův nadační fond. Odtud peníze transparentně putují tam, kde jsou třeba.Neradi se chlubíme, ale když to stojí za to...Jak to děláme? Nahlédněte pod pokličku


Máte už smlouvu s konkurencí?

Vyřídíme za vás celý přechod

A když se něco zadrhne,
dostanete rok
našich služeb grátis.


® 2002 - 2023 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube