Nitrilové jednorázové rukavice 100ks vel.L

cena
532 Kč
440 Kč bez DPH

Podrobný popis

Nitrilové jednorázové rukavice. Černá barva. Nepudrované, nesterilizované, univerzální, 100 ks v balení. Velikost L.

Nitrilové rukavice:
Nitrilové rukavice jsou vyrobeny z nitrilové pryže nebo syntetického latexu. Většina typů nitrilových rukavic obsahuje kukuřičný škrob. Kukuřičný škrob působí jako lubrikant, což usnadňuje nasazování rukavic. Kukuřičný škrob nahrazuje mastek, který může dráždit kožní tkáň.

Jaké jsou jejich vlastnosti?
V průběhu let se popularita jednorázových nitrilových rukavic radpidně zvýšila. Nitrilové rukavice díky své odolnosti fungují velmi dobře v drsných prostředích. Tyto syntetické rukavice jsou vyrobeny z nitrilového materiálu a jsou známé tím, že kromě účinné bariéry proti patogenům přenášeným krví poskytují vynikající ochranu proti široké škále chemikálií. Z tohoto důvodu jsou nitrilové rukavice široce používány pro manipulaci s toxickými chemikáliemi, jako jsou chemoterapeutika. A co je nejdůležitější, nitril neobsahuje latex a poskytuje třikrát větší odolnost proti propíchnutí než standardní latexové rukavice.

Jaké jsou jejich ochranné vlastnosti?
O nitrilových rukavicích je známo, že poskytují maximální ochranu se schopností poskytovat chemickou ochranu. Ve srovnání se syntetickým vinylovým materiálem je méně pravděpodobné, že se nitrilové rukavice roztrhnou s vyšší odolností proti propíchnutí - to však neznamená, že nitrilové rukavice jsou neprodyšné.

Ovládání dotykového displeje?
Ovládat chytrý telefon v nitrilových jednorázových rukavicíh jde bez problému

Dodavatel: Nanolab
EAN: 8594201610066

Objednávka

Počet
   
Skladem > 140ks

Zákazníci s tímto zbožím také zakoupili

 
 
593 Kč
490 Kč bez DPH
 
 
593 Kč
490 Kč bez DPH
 
80 Kč
66 Kč bez DPH
 
192 Kč
159 Kč bez DPH
 
 
215 Kč
178 Kč bez DPH


® 2002 - 2020 Kaiser servis, spol. s r. o., všechna práva vyhrazena

Facebook   YouTube